Voda je život

V tyto dny máme vody celkem dostatek, dle mínění mnoha zahrádkářů možná až moc.

Kdy jste se zastavili a prozkoumali svůj postoj k vodě?

Umíte si představit, že voda z kohoutku nepoteče třeba měsíc? Nebo že bude na příděl?

Přiznám se, že e-maily od pana Radka Novotného, který už mnoho let opravdu bojuje za to, aby česká voda patřila Čechům, sleduji už od roku 2021. Odebírám jeho pravidelné zprávy o tom, jak pokračuje cesta k těm, kteří to opravdu mohou ovlivnit – k poslancům a senátorům.

Asi si pomyslíte: „To toho moc nedosáhne.“ Za roky, co on a jemu podobní se snaží, aby česká voda patřila nám, obyvatelům tohoto území, dosáhli dost velkých vítězství. Ani dnes však situace není jednoduchá. 

Dnes mu můžeme pomoci. Pan Novotný připravil pro každého občana, kterému aspoň trochu záleží na kvalitě života, celkem 3 kroky, jak konkrétně přispět k tomu, aby se situace zlepšila. To jsou přesně ty krůčky, které můžeme a musíme udělat každý sám, aby se z jednotlivých kapek stala řeka a z řek se naplnilo moře.

Krok 1 – přidejte se k Petici Voda je život

Krok 2 – sdílejte Petici Voda je život

Krok 3 – informujte se a dál sdílejte web Pravda o vodě

  • Poznámka: zprávy, které se vám otevřou po rozkliknutí, jsem dostala od pana Novotného, proto je uvedeno mé jméno.

Pan Radek Novotný vše zpracoval výborně. Děkuji mu za to.

Připojte se, věnujte sobě a svým blízkým trochu času a žádejte od senátorů, aby dělali svou práci, aby pracovali pro lidi tohoto státu. A pokud od nich nedostanete žádnou odpověď, také odpověď – pro vás, abyste věděli, komu (ne)důvěřovat.

Za tři dny bez vody nikomu žádná jiná věc než voda důležitější připadat nebude.“

Voda je život, voda je dar, voda je požehnání.

S Láskou

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *