Můj prvni certifikát

Energetická psychologie     

Vědomá mysl a spokojenost

Kdo jsem
 

Jmenuji se Dobroslava Řezníčková (1958). Pracovala jsem jako úřednice ve státní správě i u soukromých podnikatelů na mnoha různých pozicích. Vždy to však byla práce s lidmi. A to mě provází i v důchodovém věku. Stále se snažím pochopit a porozumnět mezilidským vztahům. I když impuls k tomu dával osobní pocit nepohody a touha po spokojenosti.

V roce 1997 jsem se zúčastnila svého prvního semináře  Jednotný mozek u Ing. Milušky Lhotákové. Od té doby se kineziologie stala mou životní filozofií. Od roku 1998 pracuji jako facilitátorka.  Svou kvalifikaci jsem si zvýšila absolvováním dalších předepsaných kurzů u Ing. Lhotákové, četbou odborné literatury a účastí na kurzech a seminářích s příbuznou tématikou.

Poradnu pro rozvoj osobnosti jsem začala provozovat již v roce 1998 v Konici na Prostějovsku a později v Olomouci. Od roku 2007 do léta 2018 jsem působyla v Praze. Nyní žiji v krásné obci Žleby nedaleko Kutné Hory.

Mám mistovský stupeň Reiki udělený Ing. Strašilovou, jsem absolventkou kurzů numerologie u Mgr. Marie Janšové. Jsem také držitelkou certifikátu Dornovy metody a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Lehrmannové a Jozefa Púryho.

V roce 2015 jsem absolvovala transformační program Energetický detox v Institutu energetické psychologie. V prohlubování znalostí  univerzální léčebné metody EFT jsem pokračovala i následující roky u paní Zdeny Katayama. Jsem absolventkou certifikovaného výcviku Terapeut energetické psychologie a EFT, a certifikovaných výcviků Psychologie úspěchu a prosperity a Praktik kvantové léčby. 

Souběžně s tímto výcvikem se zároveň věnuji tématice genových klíčů. 

Během své životní cesty jsem tak získala možnost vytvořit si tak jedinečnou metodu, která pomáhá mě i klientům zvládat každodenní situace a když přijde na ty náročnější, tak vím, že jsou cesty, jak to vše zvládnout.

Pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek  najdeme společně s klientem řešení téměř každé náročné situace, s kterou se klient na mně obrátí.

Spojením energetické psychologie a filozofie genových klíčů jsem vytvořila originální metodu - GEFTování, pomocí které dokážeme s klientem odstranit škodlivé myšlenkové programy osobní i rodové a nastavit tak celkový ozdravný proces těla i psychiky.

Pracuji tak více jak pět let. GEFTování se v poradně osvědčilo v mnoha podobách - při řešení fóbií, strachů, úzkostí; při ozdravném procesu po náročné chirurgické operaci a následné chemoterapii; při řešení rodinných vztahů.

Konzultace poskytuji po telefonické domluvě přímo v poradně nebo přes skyp. Je také možnost zúčastnit se seminářů, které pořádám. K dispozici na těchto stránkách jsou i ebooky.

Pro začátečníky nebo jako první pomoc ebook 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI - jde o úvod do problematiky mentálního autoprogramování a základy EFT metody.

Pro ty pokročilejší zájemce o "restart" svého života případně ozdravění svého fyzického těla a svých vztahů i v širší rodině nebo na pracovišti  a pro ty, kteří potřebují vyřešit opravdu závažnou situaci a to důkladně, je určen ebook Klíče SPOKOJENOSTI.