Konec strachům a stresům. Je čas na SPOKOJENOST, zdraví a radost

Klíče SPOKOJENOSTI

Podrobný průvodce procesem přepisu myšlenkových programů oběti

na programy tvůrce hojnosti, zdraví a spokojenosti.

Cítíš, že tvůj život je

 

(ne)SPOKOJENÝ? 

 

Toužíš po

 • pohodovém, harmonickém a funkčním vztahu?
  I ty to můžeš mít
 • životě ve zdraví, užívat si sportu, výletů a zahradničení?
  I ty to můžeš mít
 • dostatku financí pro rodinu, pro své záliby, pro případ nečekané potřeby?
  I ty to můžeš mít
 • vyřešení náročné životní situace (rozvod, úmrtí v rodině, zdravotní komplikace,...)
  I ty to můžeš mít
 • zahojení všech tvých bolestí a trápení?
  I ty to můžeš mít

Po 19 letech manželství jsem byla rozvedená, s třemi dětmi a bez práce. Prožila jsem si 5 opravdu náročných let. Řešila jsem změnu zaměstnání, nutné investice do domu, dospívání dětí, své zdravotní problémy.

Dnes jsem již 16 let v harmonickém vztahu, vlastně již 13 let šťastně vdaná. Ze všech situací, které mě v životě potkávají, vycházím zkušenější, bohatší a zdravější. 

Naučila jsem se metody energetické psychologie, které uplatňuji v běžném životě. Užívám si tak ve zdraví a spokojenosti naplnění svého snu - života ve svém domě na vesnici. 

O své zkušenosti se chci s vámi rozdělit v ebooku:

Klíče

SPOKOJENOSTI

Změnou úhlu pohledu získáš schopnost najít výhodu.

Změnila jsem myšlení = změna úhlu pohledu

Vyrostla jsem s názorem,

že život  je těžký, náročný,

že nic není zadarmo,

že vše je nutné si těžce zasloužit,

že čas na odpočinek a radost je teprve tehdy, když mám všechny povinnosti hotové.

Už několik let vím, že to jde i jinak.

S lehkostí, s důvěrou a hlavně s radostí. .

Jaké kroky spolu zvládneme?

Vlastně to je velmi jednoduché.

Stačí, když se rozhodneš.

K tomu vedou pouze 3 kroky:

 • přiznáš si, že máš téma k řešení
 • ujasníš si, co to je za program ve tvé mysli, podle kterého se řídíš
 • změníš programové zadání

Klíče SPOKOJENOSTI

chceš žít stále ve spěchu, stresu a strachu? 

Každý člověk touží po pohodě, zdraví, radosti, seberealizaci, přijetí, ohodnocení,......

všichni chceme a o očekáváme to, čemu říkám SPOKOJENOST.

Lidé často vidí příčinu své nespokojenosti jen ve svém okolí.  To je však zavádějící.

Dobrá zpráva je, že společně zvládneme odstranit příčinu rozladění.

Příběh z poradny

Klient Adam (40 let) přišel s tím, že se nemůže zbavit své žárlivosti na partnerku, i když ví a přesvědčil se, že nemá důvod k žárlivosti. Ale nemůže si pomoci. Trápí ho představy a obavy, že ji ztratí. Budí se ze spaní. Cítí tlak na prsou a je bez nálady.

Během terapie jsme pracovali na jeho vzpomínce z jeho 18 let, kdy se rozváděli jeho rodiče kvůli alkoholismu otce. Přivedl si tehdy domů přítelkyni, kterou velmi miloval. Zastihli otce v podnapilém stavu. Musel před ním dokonce bránit matku. Velmi se za otce a celou situaci styděl a zároveň měl na otce zlost. V krátké době se s ním dívka rozešla a on to příčítal právě té nepříjemné situaci.

V mysli se vytvořil program, že to "pěkné" mu stejně někdo nebo něco zkazí, že on s tím nic nenadělá. Vlastně očekával, naprogramoval se na to, že vše, na čem mu záleží, se pokazí.

Když si pan Adam uvědomil, že žárlivost je jen důsledkem nepříjemné vzpomínky a nezpracované zlosti, pominul tlak na prsou. Pocítil v sobě velké odhodlání věřit sobě i partnerce, že jejich vztah překoná veškeré překážky.

Toto sezení se konalo před dvěma roky. S oběma partnery jsem ve spojení a oba dosud zvládají společně mnohem náročnější témata. A žárlivost, ta je jen slovo.

Co se naučíš

 • Jak pomůžeš sám(a) sobě od bolesti
  Pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek najdeme spolu řešení téměř každé náročné situace.
 • Jak najdeš ve své mysli programy, které ubližují a které už nejsou potřeba
  Zpracujeme tak spolu krok za krokem vaše bolesti a vy opět najdete klid v duši.
 • Jak přepíšeš už nepotřebné programy mysli
  Znovu se budeš cítit být milován(a), přijímán(a) a obnovíš si nebo najdeš svou sebedůvěru.
 • Jak pomůžeš svým nejbližším
  Společně najdeme skutečnou příčinu nefunkčních vztahů v rodině nebo na pracovišti. Sama už budeš umět situaci zpracovat.
 • Jak vylepšíš svou finanční situaci
  Vyjasníš si programy na téma finance. Tak si uděláš jasno v tom, kolik a jak chceš vydělávat. Zároveň budeš zdravější a spokojenější, budeš zvládat i náročné úkoly. Tak ušetříš čas i peníze nebo začneš více peněz vydělávat.
 • Jak do svého života opět přivedeš radost a SPOKOJENOST
  Společně formou otázek a metody EFT podnikneme neobyčejnou cestu do hlubin tvého vědomí. Naučíš se být sám(a) k sobě upřímný(á) a získáš tak velkou životní sílu.

Co to bude stát?

 • Čas
  Naše společná cesta potrvá 3 měsíce. Může to však být i rok. Každý máte své tempo. Pokud jste se zalekl(a) délky času, mám pro vás příjemnou zprávu. Mně osobně tato cesta trvala 23 let. Máte tedy možnost více jak 20.leté zkratky. Získáváte čas a vedení.
 • Peníze
  Během 23 let jsem se zúčastnila mnoha seminářů, kurzů, prostudovala spoustu odborné literatury, kterou jsem si musela koupit. Ráda jsem to dělala, i když to někdy bylo složité. Když to dnes spočítám, částka 100 000,-Kč to byla jistě. Možná i více. A to byly proti dnešku ceny "lidové".
 • Snahu, ochotu a úsilí
  Snahu zlepšit a změnit svůj život jste projevil(a) už tím, že jsi na této stránce. Buďte se po tobě chtít ochota podívat se sám(a) sobě do očí. Odměnou za tvé úsilí ti bude SPOKOJENOST tvá i tvého okolí.

Souhlasíš se mnou, že umění mentálního programování je právem každé lidské bytosti, že každý člověk má právo být zdravý a spokojený, žít svobodně a v pravdě?

Souhlasíš se mnou, že právě v této náročné době je nutné udržet si vnitřní Sílu a vědomí toho, že spokojený člověk se vždy snáze domluví s druhým spokojeným člověkem?

Souhlasíš se mnou, že čím více bude spokojených jednotlivců, tím více bude spokojený celý svět?

Proto cena mých 23.letých zkušeností a získaných znalostí je symbolická -

100 Kč za každý rok,

tedy pouhých 2 300 Kč za celý eBook Program SPOKOJENOST

Bonusy pro tebe 

 • Záruka vrácení celé částky 2 300 Kč do 30 dnů ode dne platby bez udání důvodu.
  Pokud se stane, že do 30 dnů od zaplacení usoudíš, že ebook není to, co chceš, napášeš mi do emailu žádost o vrácení peněz. Do žádosti uveďeš číslo faktury a datum platby. Peníze ti pošlu zpět na číslo účtu, z kterého mi byla tvá platba poslána.
 • Poukaz na konzultaci v ceně 300 Kč
  Poukaz na půlhodinovou konzultaci přes skype v hodnotě 300 CZK. Platnost 3 měsíce od data úhrady vaší faktury. Poukaz uplatníš přes email. Do předmětu napíšeš Poukaz na konzultaci a číslo faktury.
 • Pracovní sešit k ebooku v ceně 300 Kč
  Součástí ebooku Program SPOKOJENOST je Pracovní sešit, který ti pomůže ve zpracování úkolů, tvých poznámek a zdokumentuje tvou cestu ke změně myšlení.

Reference

Ahoj Dobro. Zaujala mně tvá myšlenka ,,spokojností“, to jak si to slovo rozebrala, to by mě vůbec nenapadlo a jak je můžeme asociovat Text je velmi srozumitelný a stylistický (to se mi líbilo), barevně rozlišeny. Co pro mě bylo nového - praktická část (i když jsme spolu něco podobného dělaly, rozdělení na 7letá období se mi líbí). Tato praktická část mně zaujala a chci si svou minulost projít ještě jednou podle tvého zpracování, či se náhodou neobjeví ještě něco, nějaký čertík z krabice. Myslím si, že si ,,spokojnost“ jednoduše vyjádřila a ukázala cestu jak toho dosáhnout. Dobruško, jsem na Tebe hrdá, dokázala si pro sebe najít cestu sdílení se světem. Je to ukázka tvého srdíčka, myšlenek podělit se ze zkušenostmi a ukázat i jiným, že to opravdu jde, když o to člověk stojí. Přeji Ti mnoho zdaru a úspěchů na tvé životní cestě, mnoho laskavých a spokojných klientů. Pá Marcela 
Marcela K.učitelka v MŠ
Během jednoho sezení u tebe jsem přestala kouřit. Pár otázek stačilo na to, abych si uvědomila, že kouření mi na první pohled pomáhá. Uklidnění, pocit dospělosti a samostatnosti. Ale hned další odpověď na otázku: "Co za to chce?" mě dostala. Mojí svobodu, moje zdraví, moje peníze. To se mi opravdu nelíbilo. Tak jsem se rozhodla. Konec kouření. Ráno jsem šla s chlapama do lesa na dřevo. Byla zima. Vykouřila jsem svých posledních 5 cigaret najednou. Bylo mi špatně. Od té doby jsem si však ani jednu nezapálila. A že byly situace, kdy by to každý pochopil. Je to už 20 let. A nekouřím. Dokonce mi ani nevadí, když kouří někdo v mém okolí. Chápu ho. Mám radost ze své svobody. Vím, že kouřit mohu, ale nemusím. Díky za toto vědomí.
Jana S.Ošetřovatelka seniorů
Milá Dobro, Tvoje kniha mne nadchla – byla jsem nadšená. Pečlivá práce, obsahově perfektní, nic tomu nechybí, až bych řekla, že by to vydalo na dvě knihy. Fakt Boží! Užívám si ji stále, protože to není na jedno přečtení, to je kniha na celý život. Moc děkuji. A všem moc doporučuji.
Yvetta Ellerováterapeutka energetické psychologie
S Dobrou jsem spolupracovala především při svém životním výukovém programu na téma rakovina dělohy a vaječníků. Dobra je jako průvodce skvělá, empatická, intuitivní. Dokázala se na mě a na mé potřeby vždy perfektně nacítit, svým jemným působením a přesně cílenými otázkami mě dokázala zavést a provést hlubokými místy mé mysli i duše, kde jsme pak společně dokázali udělat spoustu práce, přičemž ale nechala především na mě, abych si na důležité AHA momenty přišla sama, o to byla terapie účinnější. Mnohokrát mi Dobra pomohla především v začátcích mého léčení po návratu z nemocnice po těžké operaci, kdy jsem se cítila velmi špatně, v zajetí strachu a nevíry, pomohla mi k důležitým uvědoměním a rozhodnutím, pomohla mi najit samu sebe a tím jsem si mohla otevřít cestu ke svému plnému uzdravení. Provázela mě i během mnoha sérií chemoterapií, kdy mi při terapii vždy dodala odvahu čelit dalším a dalším někdy velmi těžkým výzvám. Terapie s Dobrou je báječná i v tom, že Dobra vyzařuje absolutní jistotu, porozumění, klid, sebeuvědomění a vždy při terapii jsem vnímala pocit absolutního bezpečí.
Božena Š.Prodavačka
Milá Dobro. Chtěla jsem ti poděkovat za tvou pomoc na on-line schůzce. Byla to má první zkušenost, vždy jsem dávala přednost osobnímu setkání. Samotnou mne překvapilo jak krásně se dá pracovat pomocí spojení přes messenger, kde se také můžeme vidět a sledovat naše reakce. Na počátku našeho on-line setkání jsem byla velmi smutná, děti a rodiče nás rodiče dokáží mnohdy rozhodit a jejich slova nás zraní. Po krátkém rozhovoru kdy jsem nastínila své téma (pocit těžké deky na těle, neschopnost objektivity nad svým jednáním, role oběti) dělala sis poznámky, jako záchytné body pro vedení terapie. Po hodině strávené prací na sobě pod tvým vedením, jsem cítila jak ze mne spadlo břemeno tíhy, kterou jsem do té doby pociťovala, uvědomila jsem si některé situace a hlavně to že není vše tak černé, jak se nám v daný okamžik zdá. Na závěr terapie jsem dostala za úkol podívat se do zrcadla, tam jsem uviděla rozzářené oči a o deset let mladší ženu a byla jsem to já, zbavená trápení. Velmi doporučuji všem, kdo si někdy neví rady, co dál....využít tvých služeb. A tobě přeji mnoho spokojených klientů jako jsem já. S láskou Božena.
Božena C.Zdravotnice

Často kladené otázky

 • Co když to sám(a) nezvládnu?
  V textu ebooku je vše popsáno krok za krokem. Velkým pomocníkem je Pracovní sešit, který je bonusovou součástí. Můžeš ještě využít bonus - 30 min konzultace po skypu zdarma. Můžeš se i ptát přes facebook. Nikdy na to nebudeš sám(a).
 • Co když se mi to nebude líbit?
  Pokud zjistíš, že ebook Program SPOKOJENOST ti opravdu nic neříká, máš možnost do 30 dnů od data zaplacení požádat o peníze zpět. Stačí, když do emailu uvedeě své jméno a číslo faktury a datum úhrady faktury.
 • Zdá se mi to moc peněz
  Vzpomínám si, že jsem byla v situaci, kdy i menší částka třeba za jednodenní seminář byla pro mne mnoho. Věděla jsem, že informace a dovednosti chci a potřebuji. A nikdy jsem nelitovala. Dnes je situace taková, že za podobnou částku dostaneš právě jen ten jednodenní nebo i kratší seminář. Ebook však budeš mít stále, bude vtě provázet tak dlouho, jak se rozhodneš. A dovednosti, ty už ti nikdy nikdo nevezme.
 • Opravdu to funguje?
  Ano, funguje. Samotná technika je tak jednoduchá, že to při prvním seznámení vypadá až neskutečně. Co chce cvik a odvahu, to je být sám(a) k sobě upřímný(á) a nelhat si do kapsy. Právě odvaha přiznat si, co děláš či neděláš, je velkou devízou, která ti dodá sílu a radost. Stačí se rozhodnout, zda vyměníš roli oběti za roli tvůrce.
 • Potřebuji pomoc hned
  Máš-li akutní situaci k řešení, pak využij bonus - 30 min kunzultace zdarma. Pak už budete pracovat sám(a) nebo formou placených konzultací.

Objednejte si placený ebook

Klíče SPOKOJENOSTI

za 2 300 Kč včetně DPH

        + 3 bonusy          v hodnotě 600 Kč