Konečně odpovědi na otázky Proč? a Jak?

Škola GEFTování  2024 - 2025

Podrobný průvodce  hologenetickým profilem a ještě něco navíc.

Genové klíče každého prostě nadchnou !!!

 

Čím víc je poznáš, tím více ti příležitostí a odpovědí dají !!!

 

Poskytnou odpovědi i řešení na tvé otázky: 

 • Poznáš, jak rozklíčovat jednotlivé kroky osobního profilu
 • Poznáš vzájemné vztahy mezi genovým klíčem a osobním zdravím?
 • To se projeví na vyladění rodinných vztahů díky pochopení osobních genových klíčů
 • Zvládneš si přepsat případné programy oběti na programy tvůrce
 • Můžeš se stát aktivní(m) spolupracovnicí(kem) Školy GEFTování?

Genové klíče jsou pevnou základnou a zároveň odrazovým můstkem pro energetickou práci s klienty. Jsou však i ideálními pomocníky pro osobní práci na sobě samém. Doba je přímo předurčena k tomu, aby každý, kdo hledá odpovědi na základní životní otázky, měl možnost najít své konkrétní odpovědi.

Za více jak 20 let praxe jsem se naučila ptát. Hodně ptát, až na dno problému. A tam se většinou najde program, který se zrcadlí v některém z genových klíčů.

Díky objasnění vzniku programu a jeho působení ve stínových frekvencích může student zjistit příčinu nesnází a díky frekvencím daru genového klíče za použití energetické práce si sám pak naprogramuje další vývoj.

Originální metoda GEFTování poskytuje každému možnost poznat sám sebe a pochopit jednání svých blízkých. Zjeví se jim tak poklad v genech rodu ukrytý. 

Změnou úhlu pohledu získáš schopnost najít výhodu.

Změna myšlení

Vyrostla jsem s názorem,

že život  je těžký, náročný,

že nic není zadarmo,

že vše je nutné si těžce zasloužit,

že čas na odpočinek a radost je teprve tehdy, když mám všechny povinnosti hotové.

Už několik let vím, že to jde i jinak.

S lehkostí, s důvěrou a hlavně s radostí. .

Jaké kroky spolu zvládneme?

Vlastně to je velmi jednoduché.

Stačí, když se rozhodneš.

K tomu vedou pouze 3 kroky:

 • přiznáš si, že máš téma k řešení
 • ujasníš si, co to je za program ve tvé mysli, podle kterého se řídíš
 • změníš programové zadání ke své Spokojenosti

Škola GEFTování

Každý člověk touží po pohodě, zdraví, radosti, seberealizaci, přijetí, ohodnocení,......

všichni chceme a o očekáváme SPOKOJENOST.

Lidé často vidí příčinu své nespokojenosti jen ve svém okolí nebo se cítí být v zajetí genů. Stačí změnit úhel pohledu na situaci a z "rodového údělu" se najednou vyklube dar nebo dokonce osobní či rodový Poklad.

Dobrá zpráva je,

že společně krok za krokem pochopíme své geny,

proč máme právě ty své a jak se naladíme na jejich poselství.

Příběh z poradny

Klient Adam (40 let) přišel s tím, že se nemůže zbavit své žárlivosti na partnerku, i když ví a přesvědčil se, že nemá důvod k žárlivosti. Ale nemůže si pomoci. Trápí ho představy a obavy, že ji ztratí. Budí se ze spaní. Cítí tlak na prsou a je bez nálady.

Během terapie jsme pracovali na jeho vzpomínce z jeho 18 let, kdy se rozváděli jeho rodiče kvůli alkoholismu otce. Přivedl si tehdy domů přítelkyni, kterou velmi miloval. Zastihli otce v podnapilém stavu. Musel před ním dokonce bránit matku. Velmi se za otce a celou situaci styděl a zároveň měl na otce zlost. V krátké době se s ním dívka rozešla a on to příčítal právě té nepříjemné situaci.

V mysli se vytvořil program, že to "pěkné" mu stejně někdo nebo něco zkazí, že on s tím nic nenadělá. Vlastně očekával, naprogramoval se na to, že vše, na čem mu záleží, se pokazí.

Když si pan Adam uvědomil, že žárlivost je jen důsledkem nepříjemné vzpomínky a nezpracované zlosti, pominul tlak na prsou. Pocítil v sobě velké odhodlání věřit sobě i partnerce, že jejich vztah překoná veškeré překážky.

Toto sezení se konalo před třemi roky. S oběma partnery jsem ve spojení a oba dosud zvládají společně mnohem náročnější témata. A žárlivost, ta je jen slovo.

Co se naučíš:

 • Společně projdeme tvůj hologenetický profil
  Všichni studenti si na vzorovém profilu vyzkouší postup a souvislosti mezi jednotlivými pozicemi. Zároveň bude každý sám pracovat na svém profilu.
 • Jak sami sobě pomáhat od bolesti
  Pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek najdeme spolu řešení téměř každé náročné situace.
 • Postup, jak najít ve své mysli programy, které ubližují a které už nejsou potřeba
  Každý z nás si z ranného dětství nese nějakou bolest. Ani o ní nemusí vědět. Spolu, krok za krokem , najdeme program pocházející z této bolesti a vy sami si zvolíte, jak se chcete cítit dál.
 • Jak pomůžeš svým nejbližším
  Společně najdeme skutečnou příčinu nefunkčních vztahů v rodině nebo na pracovišti. Sami už budete umět situaci zpracovat.
 • Genové klíče se stanou tvým partnerem a pomocníkem
  Společně formou otázek a metody EFT podnikneme neobyčejnou cestu do hlubin vašeho vědomí. Naučíte se být sám(a) k sobě upřímný(á) a získáte tak velkou životní sílu.
 • Připojíš se, kdy budeš mít čas
  Vždy 1. dne v měsíci obdržíš přístup k nové lekci. A od té doby máš přístup ke všem dosud zprovozněným lekcím. Můžeš si je opakovat. I živé vysílání, které bude uloženo jako video, si můžeš přehrávat kdykoli.
 • Vše si procvičíš na společných setkáních
  Na každou lekci budeš mít celé dva měsíce. Bude tak dost času jak na teoretickou část, tak i na praktickou část. Setkáme se každý druhý měsíc a společně procvičíme geftování. Bude čas i na zodpovězení tvých otázek.

Co to bude stát?

 • Čas
  Naše společná cesta potrvá 2 x 12 měsíců. Může to však být i déle. Každý máme své tempo. Pokud ses zalekl(a) délky času, mám pro tebe příjemnou zprávu. Mě osobně tato cesta trvala 23 let. Máš tedy možnost více jak 20.leté zkratky. Získáváš čas a vedení.
 • Peníze
  Během 23 let jsem se zúčastnila mnoha seminářů, kurzů, prostudovala spoustu odborné literatury, kterou jsem si musela koupit. Ráda jsem to dělala, i když to někdy bylo složité. Když to dnes spočítám, částka 100 000,-Kč to byla jistě. Vlastně určitě i více. Tvá cena je však mnohem nižší!! Mým záměrem je zpřístupnit GEFTování co nejvíce zájemcům a to mi zároveň dělá velkou radost.
 • Snahu, ochotu a úsilí
  Snahu zlepšit a změnit svůj život si projevil(a) už tím, že jsi na této nabídkové stránce. Odměnou za tvé úsilí ti bude POKLAD v genech rodu ukrytý.. A nejen to, pocit klidu, nadhledu a spokojenosti se stane stálým nebo aspoň častým hostem ve tvém životě. Navíc v tomto ročníku jsou součástí studia i osobní setkání, která velmi zúročují probíranou látku.

Souhlasíš se mnou, že umění mentálního programování je právem každé lidské bytosti, že každý člověk má právo být zdravý a spokojený, žít svobodně a v pravdě?

Souhlasíš se mnou, že právě v této náročné době je nutné udržet si vnitřní Sílu a vědomí toho, že spokojený člověk se vždy snáze domluví s druhým spokojeným člověkem?

Souhlasíš se mnou, že čím více bude spokojených jednotlivců, tím více bude spokojený celý svět?

Tak pojď mezi nás 

Cena kurzu Škola GEFTování, to je 12 celovíkendových lekcí - je 12 000,-Kč

Bonusy pro vás 

 • Záruka vrácení celé zaplacené částky do 30 dnů ode dne platby bez udání důvodu.
  Pokud se stane, že usoudíš, že kurz Škola GEFTování není to, co chceš, napiš mi do emailu žádost o vrácení peněz. Do žádosti uveď číslo faktury a datum platby. Peníze ti pošlu zpět na číslo účtu, z kterého si poslal(a) svou platbu.
 • První lekce v ceně 1000,-Kč zdarma.
  První lekce bude přístupná od 1. 2. 2024 nebo ode dne zaplacení a je zdarma. Součástí studia je Pracovní sešit, který ti pomůže ve zpracování úkolů, tvých poznámek a zdokumentuje tvou cestu ke změně myšlení.
 • Pracovní sešit jako průvodce celým studiem v ceně 600,-Kč zdarma.
  Pracovní sešit ti pomůže ve zpracování úkolů, tvých poznámek a zdokumentuje tvou cestu hologenetickým profilem. Ke každé lekci budeš mít pracovní listy, z kterých na konci kurzu budeš mít celý pracovní sešit.
 • A k tomu ještě webinář zDARma v hodnotě 321 Kč!!!
  Záznam webináře Škola GEFTování v hodnotě 321 Kč zdarma. Stačí do objednávky zadat kod GEFT
 • Možnost zaplatit na 3 splátky
  Pro ty z vás, kterým bude vyhovovat platba na kalendářní rok, je připravena možnost platbu provést ve třech splátkách. Pro rok 2024 je částka 2 079 Kč ( za 4 lekce včetně všech bonusů). Pro rok 2025 je částka 5 000 Kč (platba za 5 lekcí se splatností do 2.2.2025), pro rok 2026 je částka 3 000 Kč ( platba za 3 lekce se splatností do 2.2.2026). O tuto možnost požádejte v poznámce.
 • Ke každé lekci živé vysílání
  pro dotazy studentů, případně společné ukázky energetické práce.
 • Možnost společných setkání
  Jako novinka je letos možnost využít osobních setkání na seminářích GEFTování v praxi. Semináře se konají každý sudý měsíc ve Žlebech. Jde o zážitkové setkání, kde si budeme prakticky zažívat to, o čem se v kurzu učíme teoreticky. Tato setkání jsou součástí přímo tohoto on-line kurzu a jsou velmi vhodným a důležitým doplňkem celého kurzu.

Reference

Ahoj Dobro. Zaujala mně tvá myšlenka ,,spokojností“, to jak si to slovo rozebrala, to by mě vůbec nenapadlo a jak je můžeme asociovat Text je velmi srozumitelný a stylistický (to se mi líbilo), barevně rozlišeny. Co pro mě bylo nového - praktická část (i když jsme spolu něco podobného dělaly, rozdělení na 7letá období se mi líbí). Tato praktická část mně zaujala a chci si svou minulost projít ještě jednou podle tvého zpracování, či se náhodou neobjeví ještě něco, nějaký čertík z krabice. Myslím si, že si ,,spokojnost“ jednoduše vyjádřila a ukázala cestu jak toho dosáhnout. Dobruško, jsem na Tebe hrdá, dokázala si pro sebe najít cestu sdílení se světem. Je to ukázka tvého srdíčka, myšlenek podělit se ze zkušenostmi a ukázat i jiným, že to opravdu jde, když o to člověk stojí. Přeji Ti mnoho zdaru a úspěchů na tvé životní cestě, mnoho laskavých a spokojných klientů. Pá Marcela 
Marcela K.učitelka v MŠ
Během jednoho sezení u tebe jsem přestala kouřit. Pár otázek stačilo na to, abych si uvědomila, že kouření mi na první pohled pomáhá. Uklidnění, pocit dospělosti a samostatnosti. Ale hned další odpověď na otázku: "Co za to chce?" mě dostala. Mojí svobodu, moje zdraví, moje peníze. To se mi opravdu nelíbilo. Tak jsem se rozhodla. Konec kouření. Ráno jsem šla s chlapama do lesa na dřevo. Byla zima. Vykouřila jsem svých posledních 5 cigaret najednou. Bylo mi špatně. Od té doby jsem si však ani jednu nezapálila. A že byly situace, kdy by to každý pochopil. Je to už 20 let. A nekouřím. Dokonce mi ani nevadí, když kouří někdo v mém okolí. Chápu ho. Mám radost ze své svobody. Vím, že kouřit mohu, ale nemusím. Díky za toto vědomí.
Jana S.Ošetřovatelka seniorů
Milá Dobro, Tvoje kniha mne nadchla – byla jsem nadšená. Pečlivá práce, obsahově perfektní, nic tomu nechybí, až bych řekla, že by to vydalo na dvě knihy. Fakt Boží! Užívám si ji stále, protože to není na jedno přečtení, to je kniha na celý život. Moc děkuji. A všem moc doporučuji.
Yvetta Ellerováterapeutka energetické psychologie
S Dobrou jsem spolupracovala především při svém životním výukovém programu na téma rakovina dělohy a vaječníků. Dobra je jako průvodce skvělá, empatická, intuitivní. Dokázala se na mě a na mé potřeby vždy perfektně nacítit, svým jemným působením a přesně cílenými otázkami mě dokázala zavést a provést hlubokými místy mé mysli i duše, kde jsme pak společně dokázali udělat spoustu práce, přičemž ale nechala především na mě, abych si na důležité AHA momenty přišla sama, o to byla terapie účinnější. Mnohokrát mi Dobra pomohla především v začátcích mého léčení po návratu z nemocnice po těžké operaci, kdy jsem se cítila velmi špatně, v zajetí strachu a nevíry, pomohla mi k důležitým uvědoměním a rozhodnutím, pomohla mi najit samu sebe a tím jsem si mohla otevřít cestu ke svému plnému uzdravení. Provázela mě i během mnoha sérií chemoterapií, kdy mi při terapii vždy dodala odvahu čelit dalším a dalším někdy velmi těžkým výzvám. Terapie s Dobrou je báječná i v tom, že Dobra vyzařuje absolutní jistotu, porozumění, klid, sebeuvědomění a vždy při terapii jsem vnímala pocit absolutního bezpečí.
Božena Š.Prodavačka
Milá Dobro. Chtěla jsem ti poděkovat za tvou pomoc na on-line schůzce. Byla to má první zkušenost, vždy jsem dávala přednost osobnímu setkání. Samotnou mne překvapilo jak krásně se dá pracovat pomocí spojení přes messenger, kde se také můžeme vidět a sledovat naše reakce. Na počátku našeho on-line setkání jsem byla velmi smutná, děti a rodiče nás rodiče dokáží mnohdy rozhodit a jejich slova nás zraní. Po krátkém rozhovoru kdy jsem nastínila své téma (pocit těžké deky na těle, neschopnost objektivity nad svým jednáním, role oběti) dělala sis poznámky, jako záchytné body pro vedení terapie. Po hodině strávené prací na sobě pod tvým vedením, jsem cítila jak ze mne spadlo břemeno tíhy, kterou jsem do té doby pociťovala, uvědomila jsem si některé situace a hlavně to že není vše tak černé, jak se nám v daný okamžik zdá. Na závěr terapie jsem dostala za úkol podívat se do zrcadla, tam jsem uviděla rozzářené oči a o deset let mladší ženu a byla jsem to já, zbavená trápení. Velmi doporučuji všem, kdo si někdy neví rady, co dál....využít tvých služeb. A tobě přeji mnoho spokojených klientů jako jsem já. S láskou Božena.
Božena C.Zdravotnice
Trpělivost růže přináši
HODNOCENÍ ŠKOLY GEFTOVANÍ: Každý měsíc, po celý rok, jsem krůček po krůčku sestupovala do hlubin svého nitra. Dlouho jsem byla zmatená, nerozuměla jsem a nemohla uchopit tuto metodu osobního rozvoje. Teprve teď si uvědomuji jakou má getování hloubku a že záleží jen na mě, kam si dovolím sestoupit, na co se ve svém životě zvládnu podívat a co jsem ochotna opustit – je to přece moje, když mě to brzdí, omezuje a vadí. Díky, díky Dobruš – za trpělivost, vlídná slova a povzbuzení do další práce. Co zcela bezpečně vím a chtěla bych se s Vámi o to podělit – jsou výsledky gelování – co můj mozek nebere. Cokoliv jsem si v genových klíčích přečetla a proťukala, změnila z oběti na tvůrce je jinak. Celý problém opouští emoce a prožitek se nevrací do přítomnosti. Zůstává mi vzpomínka, která se sama nepřipomíná. Chyběl mi osobní kontakt. A tak obdivuji všechny před kamerou. Netušila jsem, že je to tak náročné
S láskou Jani S

Často kladené otázky

 • Co když to sám(a) nezvládnu?
  V textu kurzu je vše popsáno krok za krokem. Velkým pomocníkem je Pracovní sešit, který je bonusovou součástí. Můžeš ještě využít bonus - ke každé lekci bude živé vysílání pro dotazy. Můžeš se i ptát přes facebook. A také můžeš využít možnost osobních setkání ve Žlebech, která budou každý sudý měsíc. Nikdy na to nebudeš sám(a).
 • Co když se mi to nebude líbit?
  Pokud zjistíš, že Škola GEFTování ti opravdu nic neříká, máš možnost do 30 dnů od data zaplacení požádat o peníze zpět. Stačí, když do emailu uvedeš své jméno a číslo faktury a datum úhrady faktury a já ti peníze pošlu zpět.
 • Zdá se mi to moc peněz
  Vzpomínám si, že jsem byla v situaci, kdy i menší částka třeba za jednodenní seminář byla pro mne mnoho. Věděla jsem, že informace a dovednosti chci a potřebuji. A nikdy jsem nelitovala. Dnes je situace taková, že za podobnou částku dostaneš tak 1 až 2 víkendové semináře. Pracovní sešit a získané dovednosti však budeš mít stále, bude tě provázet tak dlouho, jak se rozhodneš. A dovednosti, ty už ti nikdy nikdo nevezme. Kromě toho přístup do kurzu budeš mít i po skončení studia a to po dobu dalších dvou let, tedy do 31. 12. 2027.
 • Opravdu to funguje?
  Ano, funguje. Samotná technika je tak jednoduchá, že to při prvním seznámení vypadá až neskutečně. Co chce cvik a odvahu, to je být sám(a) k sobě upřímný(á) a nelhat si do kapsy. Právě odvaha přiznat si, co děláš či neděláš, je velkou devízou, která ti dodá sílu a radost. Stačí se rozhodnout, zda vyměníš roli oběti za roli tvůrce. S tímto způsobem práce se setkáš pouze ve Škole GEFTování. Je to má životem prozkoušená metoda. O funkčnosti a i úspěšnosti svědčí i to, že všem, kteří Školu GEFTování zatím absolvovali, se změnil život k lepšímu. A ta změna se promítla hlavně v jejich postoji k životu a k sobě. U každého trochu jinak, ale vždy k vyrovnanosti a ke zklidnění. A hlavně, práce na sobě se stala běžnou součástí jejich života a zároveň tvořením, které jim přináší radost.

Škola GEFTování

za 10 079 Kč,  získáš  3 bonusy      v hodnotě 1 921 Kč

začíná za