7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI
Dobroslava Řezníčková

             ebook zDARma 

7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI

eBook o praktickém využití

mentálního programování mysli

ukáže cestu,

jak programy strachu, křivdy a bolesti těla i duše

přepsat na programy důvěry, radosti a zdraví

Tento ebook si stáhlo již 0 lidí

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Pro koho?

Kdo řeší alergii, exem, fóbii, únavu, chronické bolesti, dyslexie, OCD, deprese, náročné vztahové a životní situace.

<< ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO >>

<< ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO >>

<< ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO >>

A co nabízí?

Pomocí velmi účinné metody EFT a kladení vhodně volených otázek dovede k řešení téměř každé náročné situace, kterou je nutno řešit.

Bezbolestnou, účinnou a bezpečnou techniku se  rychle naučí každý zájemce.

Krok za krokem vede do problematiky mentálního programování a naučí základům metody EFT. 

Lze používat jako první pomoc při alergii, fóbii, strachu, úzkosti, bolesti hlavy nebo zad atd.

Názor čtenářky
Ahoj Dobro. Zaujala mně tvá myšlenka ,,spokojností“, to jak si to slovo rozebrala, to by mě vůbec nenapadlo a jak je můžeme asociovat Text je velmi srozumitelný a stylistický (to se mi líbilo), barevně rozlišeny. Co pro mě bylo nového - praktická část (i když jsme spolu něco podobného dělaly, rozdělení na 7letá období se mi líbí). Tato praktická část mně zaujala a chci si svou minulost projít ještě jednou podle tvého zpracování, či se náhodou neobjeví ještě něco, nějaký čertík z krabice. Myslím si, že si ,,spokojnost“ jednoduše vyjádřila a ukázala cestu jak toho dosáhnout. Dobruško, jsem na Tebe hrdá, dokázala si pro sebe najít cestu sdílení se světem. Je to ukázka tvého srdíčka, myšlenek podělit se ze zkušenostmi a ukázat i jiným, že to opravdu jde, když o to člověk stojí. Přeji Ti mnoho zdaru a úspěchů na tvé životní cestě, mnoho laskavých a spokojných klientů. Pá Marcela
Marcela K.Učitelka v MŠ
Práce s genovými klíči je super, ale samotná jsem s prací s nimi bezradná. Když si je čtu, častokrát mi slova nedávají smysl, jako bych to nemohla pojmout a uchopit. Díky Dobruš, která mi je dává do srozumitelného jazyka, začínám krůček po krůčku chápat jejich obsah. Díky, velké díky za mluvené slovo – nahrávání poslechu, pro mě je to přímo balzám. Mnohokrát jsem se na vlastní kůži přesvědčila, jak na mě působí - ťukání – které vedla Dobruš. Jakou mi přineslo úlevu a poznání. (například: od pochopení své matky, přes těžkou beznaděj, protože dcera neodmaturovala). Nejsou v mém slovníku slova, která by vyjádřila mé poděkování. Proto vítám geftování. Ono se na první pohled může zdát, že se nic nezměnilo. Ale v tom je to kouzlo, změnila jsem se já. Díky díky díky a těším se na další společnou práci.
Jana S.Sociální služby

Příběhy z praxe

S Dobrou jsem spolupracovala především při svém životním výukovém programu na téma rakovina dělohy a vaječníků. Dobra je jako průvodce skvělá, empatická, intuitivní. Dokázala se na mě a na mé potřeby vždy perfektně nacítit, svým jemným působením a přesně cílenými otázkami mě dokázala zavést a provést hlubokými místy mé mysli i duše, kde jsme pak společně dokázali udělat spoustu práce, přičemž ale nechala především na mě, abych si na důležité AHA momenty přišla sama, o to byla terapie účinnější. Mnohokrát mi Dobra pomohla především v začátcích mého léčení po návratu z nemocnice po těžké operaci, kdy jsem se cítila velmi špatně, v zajetí strachu a nevíry, pomohla mi k důležitým uvědoměním a rozhodnutím, pomohla mi najit samu sebe a tím jsem si mohla otevřít cestu ke svému plnému uzdravení. Provázela mě i během mnoha sérií chemoterapií, kdy mi při terapii vždy dodala odvahu čelit dalším a dalším někdy velmi těžkým výzvám. Terapie s Dobrou je báječná i v tom, že Dobra vyzařuje absolutní jistotu, porozumění, klid, sebeuvědomění a vždy při terapii jsem vnímala pocit absolutního bezpečí.
Božena Š.Prodavačka
Milá Dobro. Chtěla jsem ti poděkovat za tvou pomoc na on-line schůzce. Byla to má první zkušenost, vždy jsem dávala přednost osobnímu setkání. Samotnou mne překvapilo jak krásně se dá pracovat pomocí spojení přes messenger, kde se také můžeme vidět a sledovat naše reakce. Na počátku našeho on-line setkání jsem byla velmi smutná, děti a rodiče nás rodiče dokáží mnohdy rozhodit a jejich slova nás zraní. Po krátkém rozhovoru kdy jsem nastínila své téma (pocit těžké deky na těle, neschopnost objektivity nad svým jednáním, role oběti) dělala sis poznámky, jako záchytné body pro vedení terapie. Po hodině strávené prací na sobě pod tvým vedením, jsem cítila jak ze mne spadlo břemeno tíhy, kterou jsem do té doby pociťovala, uvědomila jsem si některé situace a hlavně to že není vše tak černé, jak se nám v daný okamžik zdá. Na závěr terapie jsem dostala za úkol podívat se do zrcadla, tam jsem uviděla rozzářené oči a o deset let mladší ženu a byla jsem to já, zbavená trápení. Velmi doporučuji všem, kdo si někdy neví rady, co dál....využít tvých služeb. A tobě přeji mnoho spokojených klientů jako jsem já. S láskou Božena.
Božena C.Zdravotnice
Maminka přišla s 5.letou dcerou, která se bojí jakékoliv změny, hlavně chodit spát sama. Hlavní obava maminky byla z nástupu do školy malé Evy. Když jsem na mamince ukázala, jak se poťukává a co se říká, dovolila Evička mamince, aby "zaťukala" na jejím těle a zároveň si Evička sama řekla, jakou větu potřebuje odťukat. Po 3 kolech už Evička dovolila mě, abych ťukala na její "černý strach v hlavě". Po 2 kolech už strach byl "modrý" a po dalším kole strach zmizel. Samotné sezení trvalo asi 3/4 hodiny. Druhý den mi maminka volala, že Evička doma hned hlásila tatínkovi, že s "paní doktorkou" vyhnali strach pryč a že půjde sama spát.
5. letá Evičkastrach ze změny

Začtěte se do ebooku a zjistíte, že dokážete i zázraky