Nový školní rok

Večer dne 30. srpna 2022 se pro mne stal přelomovým. Byla jsem hostem paní Andrey – Zprávy za galaxie v jejím živém vysílání. Moc si toho vážím. Jednak souzním s tím, co paní Andrea na svých stránkách publikuje, a jsem nadšená z toho, kolik těch spřízněních duší je.

Uvědomuji si, jaká ohromující síla se formuje a jak si my všichni začínáme vzpomínat na to, kým jsme a jakými jsme velkolepými bytostmi. Možná se moje slova jeví jako nadnesená. Možná. Já je cítím jako pravdivá a troufám si říct, že v mnoha případech by se mohla užít slova ještě více oceňující a oslavující.

Včera večer jsem byla účastnicí vysílání, dnes jsme vyprovodili vnoučata z prázdnin domů, do školy. Já si uvědomila, že nejen vnoučata, nejen děti a studenti zítra začínají nový školní rok. My všichni symbolicky začínáme s nimi nový školní rok.

Jaký bude? Jak dopadnou „naše“ zkoušky? Vzali jsme si dostatečná poučení z předcházejících lekcí? Už víme, co chceme? A je nám jasné, co ale fakt nechceme?

Přeji svým vnoučatům, přeji všem dětem, přeji nám všem – úspěšný nový školní rok. Buďme svědomitými studenty, používejme svou hlavu, poslouchejme své srdce a pečujme o své děti.

Buďme SPOKOJENI

Tagy:
Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *