Škola nás provází celým životem

Naším dětem začal školní rok. Za zvláštních podmínek, ale začal. Uvědomila jsem si, jak samozřejmou byla pro mě představa, že já už mám školu za sebou. Vždyť jsem už babička, tak co bych se učila.

Skutečnost je taková, že všichni jsme stále ve škole života, každým dnem, každou vteřinou. Učíme se novým dovednostem, přijímáme nové informace, poznáváme sebe sama.

Poznávání sebe sama, to vnímám jako úkol číslo jedna. Usilovně a vědomě se o to snažím více jak 20 let. Dost souvislostí jsem už pochopila, hodně poznatků převedla do praktického života a těším se na další objevy a Aha! momenty.

Přijměte pozvání do Školy GEFTování.

Pozvání je pro všechny, kteří chtějí poznat sami sebe a souvislosti životních i rodinných událostí. To je červená nit celého ročního online studia. Ruku v ruce s tím zájemci poznají, jak prakticky, bezbolestně a účinně čelit strachům, fobiím i většině zdravotních obtíží.

Mnoho let jsem byla jen uživatelkou počítače. V kanceláři jsem vyplňovala formuláře a tabulky, psala dopisy, prostě byla jsem úřednicí. Ale udělat prezentaci, mít živé vysílání, naprogramovat pravidelné odesílání hromadných mailů, to bych si ještě před několika měsíci ani neuměla představit. Jak ale naplnit potřebu podělit se o své zkušenosti? Jen přes sociální sítě. Tak se zrodila Škola GEFTování.

V životě jsem měla štěstí. Hodně štěstí. Potkala jsem mnoho moudrých a milých lidí, velmi často jsem byla přesně tam, kde jsem měla a potřebovala být. Tak jsem mimo jiné poznala energetickou psychologii, hlavně metodu EFT. Tam jsem se naučila ptát. Správně se ptát, to je moc důležité. Zamysleli jste se někdy nad tím?

Za úplný poklad považuji dar od kamarádky, která mi „půjčila“ knihu Genové klíče. Tu knihu jsem si okamžitě koupila a od té doby se stala mým nepostradatelným průvodcem. A tak se stalo, že životní zkušenosti se propojily s metodou i s knihou a je z toho online kurz Škola GEFTování.

Přijďte se podívat. Začínáme 1. 10. 2021.

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde se najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Kde a jak najít 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI

    eBook, který vás naučí, jak se zbavit nebo chránit před strachy a jak zahojit bolesti těla i duše. 7 praktických kroků, co pomohou každému v mentálním programování. Zejména TŘETÍ pomocník je nepostradatelný.

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na Facebooku:(
  • Kategorie