Vědomou myslí ke SPOKOJENOSTI

Co si pod touto větou představit? Každý k pocitu pohody, štěstí a SPOKOJENOSTI potřebujeme něco jiného. Většinou máme společné požadavky, jako uspokojení fyzických potřeb svých a členů rodiny. A pak ty další sny, touhy a přání. To je v pořádku. Tak to bylo a bude.

Do jaké míry je náš sen náš? Do jaké míry je život, který žijeme, opravdu náš? Když jsem pochopila, jak moc žijeme v programech svých rodičů, školy, státu, sdělovacích prostředků, až jsem se zděsila. Kdo vlastně jsem já, když takové množství „svých“ názorů a „pravd“ jsem vlastně jen převzala od autorit, které měly vliv na můj aktuální život?

Pomohla mi nejdříve kineziologie, pak energetická psychologie a úplně nejvíc propojení na genové klíče. Kineziologie mě naučila se ptát po příčině problému, energetika mi pomohla pochopit propojení mysli s projevy fyzického těla. A genové klíče jsou pro mně orientační mapou lidskou myslí i psychikou.

Zvu tedy všechny hledající a nalézající na společnou cestu, na níž budeme společně vědomě tvořit SPOKOJENOST.

Od roku 2019 seznamuji zájemce s tím, že nejen můžeme ale dokonce musíme do svých životů opět vrátit pocit Spokojenosti. Spokojenost je pro mne nedílnou součástí toho, čemu říkám Láska. Je to souhrn pocitů a uspokojených potřeb spolu se vztahy mezi lidmi a k sobě samé. Je to o pocitu klidu, míru a zároveň vnitřní síly… a mnoho dalšího včetně radosti z tvoření.

Tak vznikla Škola GEFtování. Je to roční on line kurz a v současné době první ročník jde do finále. Během letních měsíců proběhne zápis do druhého ročníku.

21. června jsem na základě výzvy spustila FB soukromou skupinu GEFTování – vědomě ke Spokojenosti. Během prvního dne se přihlásilo 69 účastníků, kteří chtějí vědomě pracovat na tom, aby se cítili lépe a aby tak mohli pomáhat i ostatním.

Přeji Vám všem pohodové letní dny, přeji Vám všem spoustu důvodu k Radosti a Spokojenosti.

S Láskou Dobra

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *