Vědomou myslí ke SPOKOJENOSTI

Co si pod touto větou představit? Každý k pocitu pohody, štěstí a SPOKOJENOSTI potřebujeme něco jiného. Většinou máme společné požadavky, jako uspokojení fyzických potřeb svých a členů rodiny. A pak ty další sny, touhy a přání. To je v pořádku. Tak to bylo a bude.

Do jaké míry je náš sen náš? Do jaké míry je život, který žijeme, opravdu náš? Když jsem pochopila, jak moc žijeme v programech svých rodičů, školy, státu, sdělovacích prostředků, až jsem se zděsila. Kdo vlastně jsem já, když takové množství „svých“ názorů a „pravd“ jsem vlastně jen převzala od autorit, které měly vliv na můj aktuální život?

Pomohla mi nejdříve kineziologie, pak energetická psychologie a úplně nejvíc propojení na genové klíče. Kineziologie mě naučila se ptát po příčině problému, energetika mi pomohla pochopit propojení mysli s projevy fyzického těla. A genové klíče jsou pro mně orientační mapou lidskou myslí i psychikou. Podrobněji zde:((

Zvu tedy všechny hledající a nalézající na společnou cestu, na níž budeme společně vědomě tvořit SPOKOJENOST.

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde se najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Kde a jak najít 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI

    eBook, který vás naučí, jak se zbavit nebo chránit před strachy a jak zahojit bolesti těla i duše. 7 praktických kroků, co pomohou každému v mentálním programování. Zejména TŘETÍ pomocník je nepostradatelný.

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na Facebooku:(
  • Kategorie