Voda – co pro ni uděláš, jak se jí odvděčíš?

V tyto dny máme vody celkem dostatek, dle mínění mnoha zahrádkářů možná až moc.

Kdy jste se zastavili a prozkoumali svůj postoj k vodě?

Umíte si představit, že voda z kohoutku nepoteče třeba měsíc? Nebo že bude na příděl?

Přiznám se, že právě dnes mě oslovil email od pana Radka Novotného, který už mnoho let opravdu bojuje o to, aby česká voda patřila Čechům. Už nějaký čas odebírám jeho pravidelné zprávy o tom, jak pokračuje jeho cesta k těm, kteří to opravdu mohou ovlivnit – k poslancům a senátorům.

Asi si pomyslíte: „To toho moc nedosáhne.“ Určitě to není jednoduché. Dnes však mu můžeme pomoci. Pan Novotný připravil pro každého občana, kterému aspoň trochu záleží na kvalitě života, aby přiložený dopis použil a připojil se svým hlasem. To je přesně ten krůček, který musíme udělat každý sám, aby se z jednotlivých kapek stala řeka a z řek se naplnilo moře.

Pan Radek Novotný vše zpracoval výborně. Děkuji mu za to. Když rozkliknete odkaz, dočtete se vše potřebné včetně výsledku soudního jednání, které dává za pravdu panu Novotnému a včetně emailových kontaktů na senátory Petičního výboru.

Odkaz na Dopis občana senátorovi

Připojte se, věnujte sobě a svým blízkým trochu času a žádejte od senátorů, aby dělali svou práci, aby pracovali pro lidi tohoto státu. A pokud od nich nedostanete žádnou odpověď, také odpověď – pro vás, abyste věděli, komu dát či nedat hlas ve volbách.

Odkaz na Informace o vodě v ČR

„Nemůžeme chtít nápravu po někom, kdo nemá informace, proto vám je dáváme a až poté požadujeme nápravu. Co uděláte, je na vás. Dle toho, co děláte, se odvíjí názor lidí na senát. Máte šanci obraz senátu napravit a současně pomoct dobré věci.

Za tři dny bez vody nikomu žádná jiná věc než voda důležitější připadat nebude.“

Voda je život, voda je dar, voda je požehnání.

Děkuji Vám

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *