Jaro ťuká na dveře. A co alergie?

Jaro ťuká na dveře. Objevují se první květy a pupeny stromů se nalévají. Většina lidí se těší na sluneční paprsky a vše, co s tím souvisí. Jinak to je u alergiků, zvlášť těch, kteří jsou citliví na jarní pyly a květy.

V poradně jsem měla několik klientů z různými alergiemi. Vybrala jsem zkušenost nejbližší. Stalo se to sice při letní dovolené. Jak ale víme, alergie umí pozlobit kdykoliv.

Alergický záchvat – muž 60. let

Byli jsme s manželem na dovolené. Pozval mě na vyjížďku na lodičce. Po hodinové projížďce jsme se vrátili do hotelového pokoje. Manžela už cestou k hotelu začalo svědit celé tělo. Přikládali jsme to sluníčku a předpokládali, že po osprchování bude dobře.

Ale svědění nepřestalo. Začalo i svědění až pálení očí, natečení očních víček. Začali jsme ťukat (jedna z metod mentálního programování):

  • Holil jsem se žiletkou bez dezinfekce
  • Spálil jsem se od sluníčka
  • Spálil jsem se od sluníčka ve vodě
  • Použil jsem neznámý opalovací krém
  • Pálí mě oči
  • Svědí mě oči
  • Teče mi z nosu

Asi po 20 minutách se projevy hodně zmírnily a manžel únavou usnul. Nechala jsem ho odpočinout 10 min a pracovali jsme dál. Ťukali jsme na vše znovu, ale příznaky se zmírňovaly jen pomalu. Teprve, když jsme vyťukali:

  • Mám paniku, že mám alergii na sluníčko, nový opalovací krém, zánět spojivek

Příznaky zmizely a manžel opět usnul.

Už jsem ho nechala spát 20 min. Po probuzení se cítil trochu unavený, ale oči ho nepálily, víčka byla v normálu, kůže na obličeji klidná. Svědění na těle žádné nebylo. Dostal i hlad.

Za 1,5 hod od příchodu na pokoj jsme tedy v klidu šli na kafíčko.

Je to několik let. Od té doby mi manžel tvrdí, že se nic takového nestalo, že si to pletu z některým ze svých klientů.

A to je to největší ocenění dobře odvedeného odblokování stresu (alergie, strachu, atd.). Klient to má tak zpracované, že ani on ani jeho tělo případnou stejnou situaci vůbec nevnímá jako problém a vůbec si nepamatuje, že někdy to jako problém cítil.

Takto pomoci sobě a svým nejbližším můžete také.

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *