Proč 2 ebooky na stejné téma?

Přesně před rokem jsem vstoupila do online kurzu Podnikání z pláže. Jsem důchodkyní, takže tu „volnou“ pracovní dobu už mám. Hlavní motivací pro mně byla možnost naučit se technické a marketinkové postupy.

Už dlouho nosím v hlavě nápad, že se podělím o své více jak 20.leté zkušenosti z Poradny energetické psychologie. Co chci lidem říci, o čem je mentální programování, v čem ho využít, o jaké příběhy z poradny se podělit, to jsem věděla. Ale jak to udělat technicky, s tím jsem potřebovala pomoc.

Během roku jsem se naučila díky kurzu PzP opravdu hodně. Mé požadavky se splnily nad očekávání. A dnes prezentuji výsledky. Nejen, že nabízím dva ebooky, ale nabízím to na webové stránce a na FB stránce, které jsem sama vytvořila. Naučila jsem se i přidávat články do bloku, posílat hromadné emaily a spoustu dalších postupů.

Umím si představit, že pro mladší čtenáře jsou tyto dovednosti tak samozřejmé, jako pro mne třeba psaní na stroji všemi deseti. To jen takové přirovnání, co pro každého z nás může a nemusí být každodenní záležitostí.

Ale k tématu dnešního článku – proč dva ebooky na stejné téma: Mentální programování v praxi

Dvacet let zkušeností v oboru se málokdy vejde do jedné knihy. A když, tak by to už byla docela tlustá kniha, která by mohla „začátečníka“ o problematiku odradit. Doba už je taková, že chceme aktuální informace, že i výsledky chceme hned.

Jsem přesvědčena, že umění mentálního programování je právem každé lidské bytosti, že každý člověk má právo být zdravý a spokojený, žít svobodně a v pravdě.

1. S tímto záměrem vznikl ebook zDARma s názvem 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI.

Je určen každému, kdo se chce naučit pracovat na sobě pomocí jemné energetické metody a zároveň si potřebuje vyřešit třeba alergii, fobii nebo časté bolesti hlavy.

Krok za krokem vede do problematiky mentálního programování a naučí základům metody EFT. Naučí správnému kladení otázek a dovede k řešení téměř každé náročné situace, kterou je nutno řešit.

Ujišťuji Vás, že se jedná o bezbolestnou, účinnou a bezpečnou techniku, kterou se  rychle naučí každý zájemce. Už při osvojení základů můžeme používat jako první pomoc při alergii, fóbii, strachu, úzkosti, bolesti hlavy nebo zad atd.

Příklad z praxe

Nedávno se vnučka při hře hodně uhodila do hlavy. Až jsem se lekla, že má otřes mozku. Začala jsem s ní pracovat. Do 10 min si už vnučka sama začala proťukávat zápěstí. A do dalších 10 min měla zase jiskru v oku a smála se. Hlava ji nebolela, ani jí v ní nehučelo. To víte, že jsem ji ještě „sledovala“ a byla připravena jet na rentgen. Nebylo to však nutné.

<<<>>> <<<>>> <<<>>>

ebook 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI je určen právě těm, kteří se s metodou EFT a se základy mentálního programování chtějí seznámit a hned základní informace uvést do praxe.

2. Ebook Klíče SPOKOJENOSTI volně navazuje na 7 pomocníků. Jde však více do hloubky systému. Je určen těm, kteří se už nějaké formě duchovní a mentální činnosti věnují. Je to podrobný průvodce procesem přepisu programů oběti na programy tvůrce hojnosti, zdraví a spokojenosti.

Seznamuje s tím, jak myšlenkové programy, které získáváme v ranném dětství, ovlivňují naše současné vnímání světa. Zároveň nabízí návod, jak program „přepsat“, aby neblokoval životní energii. To se pak v praxi může projevit třeba tím, že přestane bolet hlava nebo zmizí vyrážka.

Také jde více do hloubky v práci s genovými klíči. Nejen, že si můžete udělat svůj hologenetický profil ale také se naučíte pracovat s jednotlivým genovým klíčem.

S tím souvisí časová náročnost, kterou ebooky vyžadují. 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI zvládnete za 3 měsíce. Samotné studium je však v řádu hodin – maximálně dnů. Doba 3 měsíců se odvíjí od času, který budete potřebovat na „strávení“ zpracovaných a přepsaných programů. Jde o energetiku a psychiku zároveň.

Klíče SPOKOJENOSTI jsem psala s vědomím, že čtenář bude s ebookem pracovat od 3 měsíců až jeden rok. Je tam mnohem více témat a tím i úkolů ke zpracování. Součástí ebooku je pracovní sešit, aby každý čtenář měl možnost sledovat své pokroky a zároveň měl oporu ve své práci.

<<<>>> <<<>>> <<<>>>

Vážený čtenáři, děkuji, že jsi dočetl až sem. Doufám, že jsem odpověděla na všechny případné otázky. Mnohem více informací naleznete přímo na nabídkových stránkách jednotlivých ebooků

7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI

Klíče SPOKOJENOSTI

Kromě mých praktických zkušeností v oblasti energetické psychologie můžete posoudit, jak jsem se naučila technickým postupům, aby se k Vám ebooky dostaly a abychom se o sobě dověděli.

Přeji Vám krásný den

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *