Jaro opět ťuká na dveře,…

Většina lidí se těší na sluneční paprsky a vše, co s tím souvisí. Jinak to je u alergiků, zvlášť těch, kteří jsou citliví na jarní pyly a květy.

Procházíme opravdu zvláštním obdobím. Letos kromě alergiků mám stále více žádostí o psychickou pomoc. Lidé jsou unavení a vyčerpaní ze společenské situace. Mnoho zvlášť žen se cítí přetíženo dlouhodobým zastupováním školských povinností. Jiné se trápí tím, že svým dětem nedokážou plnohodnotně poskytnout školní výuku.

>>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<<

V každé rodině se vyrovnávají mnohdy s radikální změnou životního stylu. Všem, kteří se ptají, jak to zvládnout, kromě vyslechnutí nabízím i návod na to, jak se vyznat a zvládat své emoce.

Nejde však jen o rady typu: „Chce to zachovat klid, prodýchat to, je třeba zůstávat ve vyšších vibracích.“ To je pravda a je to velmi nutné.

>>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<<

Přidávám návod i na praktické kroky. Vyberou si ti, kteří chtějí se chtějí naučit jen základní kroky mentálního programování – pro ty mám ebook zdarma 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI.

Těm, kteří chtějí využít současné dobrovolně povinné „samoty“ pro sebe, aby poznali a pochopili, jak je lidské chování závislé na emocích a z toho plynoucích mentálních programech, nabízím ebook Klíče SPOKOJENOSTI. Čeká je podrobný návod, jak najít ty své konkrétní mentální programy, jak si je dle své potřeby upravit nebo úplně přepsat a tím si upravit svůj život. A to není vše.

>>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<<

A jak se to promítne v praktickém životě?

Přichází jaro, alergici začínají být v pohotovosti. V poradně jsem měla několik klientů z různými alergiemi. Vybrala jsem zkušenost nejbližší. Stalo se to sice při letní dovolené. Jak ale víme, alergie umí pozlobit kdykoliv.

Alergický záchvat – muž 60. let

Byli jsme s manželem na dovolené. Pozval mě na vyjížďku na lodičce. Po hodinové projížďce jsme se vrátili do hotelového pokoje. Manžela už cestou k hotelu začalo svědit celé tělo. Přikládali jsme to sluníčku a předpokládali, že po osprchování bude dobře.

Ale svědění nepřestalo. Začalo i svědění až pálení očí, natečení očních víček. Začali jsme ťukat (jedna z metod mentálního programování):

  1. Holil jsem se žiletkou bez dezinfekce
  2. Spálil jsem se od sluníčka
  3. Spálil jsem se od sluníčka ve vodě
  4. Použil jsem neznámý opalovací krém
  5. Pálí mě oči
  6. Svědí mě oči
  7. Teče mi z nosu

Asi po 20 minutách se projevy hodně zmírnily a manžel únavou usnul. Nechala jsem ho odpočinout 10 min a pracovali jsme dál. Ťukali jsme na vše znovu, ale příznaky se zmírňovaly jen pomalu. Teprve, když jsme vyťukali:

  • Mám paniku, že mám alergii na sluníčko, nový opalovací krém, zánět spojivek

Příznaky zmizely a manžel opět usnul.

Už jsem ho nechala spát 20 min. Po probuzení se cítil trochu unavený, ale oči ho nepálily, víčka byla v normálu, kůže na obličeji klidná. Svědění na těle žádné nebylo. Dostal i hlad.

Za 1,5 hod od příchodu na pokoj se záchvatem alergie jsme šli na kafíčko.

>>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<< >>> <<<

Je to několik let. Od té doby mi manžel tvrdí, že se nic takového nestalo, že si to pletu z některým ze svých klientů.

A to je to největší ocenění dobře odvedeného odblokování stresu (alergie, strachu, atd.). Klient to má tak zpracované, že ani on ani jeho tělo případnou stejnou situaci vůbec nevnímá jako problém a vůbec si nepamatuje, že někdy to jako problém cítil.

I Vy můžete takto pomoci sobě a svým nejbližším

Přeji Vám pohodu vnější i vnitřní každý den

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *