Dýchám, tedy…

V pohybu mimo domov se cítím být omezována. S dechem v roušce také. Věřím, že brzy se opět všichni budeme cítit a chovat svobodně. Odložíme roušky a strach. Ujměme se zodpovědnosti za své chování, myšlenky a rozhodnutí.

Pro všechny, kteří se potřebují pořádně nadechnout, mám návod, jak se dechem spojit sám(a) se sebou a ještě přispět ke zdraví svého těla.

Postup vědomého dýchání:

  1. Jsme ve stoji s mírně rozkročenýma nohama na šířku ramen. Dlaň pravé ruky je na pupíku. Palec levé ruky tiskne levou nosní dírku.
  2. Pravou nosní dírkou hluboký nádech po dobu 3 vteřin. Ústa zavřená.
  3. Na 1 vteřinu zastavíme nádech. Nadechnutý vzduch si podržíme v hlavě za čelem. Zároveň pustíme levý palec z nosu a hned levým ukazovákem uzavřeme pravou nosní dírku. „Přepneme“ nos.
  4. Vše opakujeme 3 x.
  5. Pak ruce vyměníme. Dlaň levé ruky je na pupíku. Pravý palec ucpává pravou nosní dírku atd. Opět 3 x.

Co tím získáme?

Okamžité zmírnění pocitu stresu – užívá se jako První pomoc při emocionálním vypětí. K tomu ještě okamžité okysličení mozku.

Už po několikátém opakování se upraví Ph krve, konkrétně rovnoměrně se rozdělí kladné a záporné ionty v krvi.

To má za následek při delším praktikování zastavení nebo úplné oddálení tzv. měknutí kostí.

To vše zadarmo. Tedy za 3-5 min času denně. Kdo chce, může si za každé takové dýchnutí dát třeba 10 Kč do kasičky. Bude mít ušetřeno spousty zbytečných vtíravých myšlenek, neklidného spaní i zdravotních problémů.

Takže zhluboka dýchat,….

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde se najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů