Proč trénovat trpělivost

Součet číslic roku 2021 dává číslo 5. Letošní rok je celý pod vlivem genového klíče 5 a má název Konec časů.

Z knihy Genové klíče od R. Rudda: “ Jelikož genový klíč 5 propojuje těmito univerzálními vzorci všechny živé formy, vyznačuje se na svých nižších frekvencích hlubokou nedůvěrou k životu. Ta se v lidech projevuje jako stín Netrpělivost. Víme, že všichni lidé v sobě chovají hluboce zakořeněný strach ze smrti. Ale možná si neuvědomujeme, že tento strach má mnoho vrstev.

Na úrovni naší osobnosti je to vnější strach, prvotní vzorec strachu, který jsme do sebe absorbovali ve svém dětství. Pod tímto osobním strachem leží velké kolektivní strachy, například strach ze změny. A na úplně nejhlubší úrovni, na samotném dně propastí vědomí, se skrývají ty nejpradávnější lidské strachy a ty zastupuje stín Netrpělivost. Všechny tyto dávné strachy vyvěrají z jediného zdroje – ze strachu, že ve vesmíru neexistuje žádný řád.

Pokud jsou frekvence naší genetiky vyladěny na tento strach, můžeme se jakkoli snažit vnést do svého života stabilitu, naše tělo nikdy nebude mít pocit bezpečí. A to je vlastně normální stav vědomí velké části lidstva.

Zkrátka stín Netrpělivost není nic víc než nízkofrekvenční lidská odpověď na konkrétní soubor podmínek našeho prostředí. Stejně jako u všech stínů jde prostě jen o to, abychom jej přijali a zaujali k němu správný přístup. Čas se vždy projevuje v závislosti na našem vnímání nebo na náladě.

Pokud je naše dýchání klidné, rytmické a hluboké, pak se zdá, že se čas rozplynul. Na nejvyšších frekvencích genového klíče 5 si času už vůbec nevšímáme. Čím více si uvědomujeme svou netrpělivost a neklid, tím více se noříme do svého pravého centra a tím méně nás zajímá čas a načasování. To je zrod vyšší frekvence, která se nazývá Trpělivost.

Genový klíč 5 obsahuje nejkrásnější z rovnic – přijetí rovná se trpělivost, protože čím hlouběji vstupujeme do svých strachů, tím jsme trpělivější.

Trpělivost je přirozeným základem našeho bytí a vyžaduje důvěru životu.“

Trpělivost je součástí Spokojenosti

Budu-li já jako jednotlivec spokojena, bude-li rodina jako skupina jednotlivců spokojena, bude-li národ jako soubor jednotlivců spokojen, pak se spokojený jednotlivec vždy domluví s druhým spokojeným jednotlivcem. Spolu najdeme řešení. Z toho vyplývá, že tématem dne je najít klid, mír, spokojenost a důvěru v sobě samém. Tato Síla Vědomí pak pomůže ustát veškeré energetické útoky nižších frekvencí.

Zároveň Síla Vědomí „přitáhne“ řešení nutná pro aktuální situace. Povede každého jednotlivce směrem k naplnění směru aktivace programů Tvůrce pro osobní rozvoj i pro své okolí. Chce to Trpělivost. Se sebou – každým dnem jsme konfrontování s tím, jak moc jsou v nás programy strachu, beznaděje, bezmoci, zlosti funkční, případně jsou cílenou manipulací upevňovány a tvořeny. Více čtěte ZDE:)

Dnes a denně se setkáváme s mnoha důvody, proč se tak cítit v nepohodě. A už prostě chceme mít klid, už to chceme mít za sebou. Jedno si však uvědomme. „Špatné“ zkušenosti nás naučily strachu, netečnosti, podlézavosti i zbabělosti. Strach o život svůj a svých nejbližších je mocnou zbraní. Jako každá emoce je výborným pomocníkem avšak velmi zlým pánem. Zvlášť, když toto pravidlo je zneužíváno k manipulaci. Nutno říct, že mistrně a velmi dlouho.

Vrátím se k termínu Síla Vědomí.

Můžeme říct, že to je totéž. Je-li jednotlivec přesvědčen o „své“ pravdě, pak je silný psychicky a často mu to dodává i fyzickou energii. Jde tedy o informace. Informace o tom, co a kdo je člověk. Už sis, čtenáři – čtenářko odpověděl(a) na otázku, „Kdo jsem?“ Zamysli se nad tím ve spojitosti se Silou Vědomí. Odpověz si, co to v tobě je, co tě pohání v tom, abys věděl(a) o sobě více? Koho v sobě posloucháš? Máš s tím hlasem uvnitř sebe Trpělivost? Dokážeš mu naslouchat? Jste ty a tvůj vnitřní hlas vzájemně ve shodě, jste spolu spokojeni?

Osobně přiznávám, že v posledních dnech a týdnech jsem se sama se sebou často dohadovala. Vřelo to ve mně. A pěkně gradovalo. Až k projevům na fyzickém těle. Začal se ozývat žlučník, noční buzení a dlouhé převalování na posteli.

Při rozhovoru s kamarádkou zazněl termín „spící drak“. Přesně tak jsem se cítila. Vlastně ne, cítila jsem se jako tygr v kleci, co do něj ještě dloubají rozpálenou tyčí. Až když jsem si uvědomila, že tu

Sílu je nutné využít se záměrem,

ne jen v zoufalství kopat kolem sebe, během pár minut jsem ucítila v sobě klid a zároveň až vznešenost právě toho spícího draka. Strach se rozpustil.

Od teď vím, že udělám vždy to, co bude potřeba a bude to smysluplné. Že ani troška mé energie nepůjde směrem k jakémukoliv strachu.

Ještě dodatek. Všimli jste si, že když se soustředíte na konkrétní činnost, strach přestane existovat? A pokud přece jen je pocit strachu přítomen, není u samotného člověka ale někde mezi ,někde v prostoru, takový nehmotný, nehmatatelný? Jen tehdy, když dostane konkrétní formu (z čeho zaplatím složenky?, co když přijdu o práci?, co když …?), pak se začne jevit jako skutečný.

Cítím v sobě Sílu Vědomí. A vím, že takových jednotlivců je nás stále víc.

Přeji Vám – nám Trpělivost, RAdost, zdraví a SPOKOJENOST.

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, Dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *