Pojďme si zazpívat: „Hej, páni konšelé,…“

„Pane učiteli, pojďme si zazpívat.“ Věta ze známého filmu se mi vloudila na mysl. A já si uvědomila, že to je výborný nápad. Pojďme spolu zpívat, pojďme spolu vyjádřit záměr, že chceme život v míru, radosti, zdraví, dostatku, svobodě – že chceme život spokojeného občana České republiky.Přidejte se ke mně

Od pondělí 26.10. do středy 28.10.2020 si pusťte v mobilu, v NT, na gramofonu, na CD, na čemkoli píseň Karla Gotta

  • vždy v 9 hod píseň Země vstává
  • ve 12 hod a v 17 hod Hej, páni konšelé.

              odkazy na písně zde:                     Země vstává          Hej, páni konšelé      nebo zdePusťte to naplno, otevřete okna a zpívejte, tancujte.

Vytvoříme nádhernou energetickou vlnu laskavosti.

Uveďme v život náš záměr stát se spokojenými občany Českého státu.

Přeji vám krásné dny a děkuji.

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde se najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Kde a jak najít 7 pomocníků na cestě SPOKOJENOSTI

    eBook, který vás naučí, jak se zbavit nebo chránit před strachy a jak zahojit bolesti těla i duše. 7 praktických kroků, co pomohou každému v mentálním programování. Zejména TŘETÍ pomocník je nepostradatelný.

  • Nejnovější články
  • Setkáme se na Facebooku:(
  • Kategorie