Zažít SPOKOJENOST

Minulý víkend (13.-14.6.2020) jsme se sešli v Ostravě na semináři Jsem tady a teď a co dál? Bylo to naše v pořadí již čtvrté setkání. Jsme parta žen, která uvádí mentální programování a energetickou psychologii do praxe.

Tentokrát naše řady posílili i dva muži. Všechna čest, nenechali se vůbec zahanbit, ačkoliv se takové akce zúčastnili poprvé. A my, ženy, jsme byly opravdu rády, že oba pánové přispěli svou energií k celkové atmosféře akce.

A ještě jedna velká změna ve scénáři akce se objevila. Kolegyně Jitka nám ukázala základy Biodanzy. Také přímo v praxi v návaznosti na témata, která jsme řešili. Mohu jen potvrdit to, co se o systému Biodanzy říká, skutečně procítění tématu bylo pro mně několikrát nečekané a slovy nevyjádřitelné.

Například téma Ticho a Karmické vztahy. Při mentálním programování jsme odpustili programy návykovosti, zamrznutí, úzkosti, narušování, nedůvěry a nesprávného úsudku. Tyto programy strachu v sobě skrývají dary invence a souhry. Zároveň mají vliv na zdraví mozkové kůry a imunitního systému.

Bylo to velmi náročné téma a k tomu ještě silně propojeno se současnou situací naší země. O to více jsme si uvědomili, jak vzájemně se naše osudy a životní příběhy proplétají.

Po celé dva dny jsme pracovali mentálně i fyzicky na dalších čtyřech okruzích strachů – psychóze, nenasytnosti, konfliktu a vynucování.

V neděli na večer jsme byli plni směsí pocitů spokojenosti – napojeni na svou sílu odhodlané diplomaticky vyřešit veškeré situace, inspirováni neotřelými pohledy na možnost řešení a schopni rozlišovat to, čemu věnovat svou energii a co nechat plynout.

Každý z účastníků semináře si odnesl nejen informace, ale i prožitky. Zvlášť taneční procítění završilo to, nač slova už nestačila a mnohdy se objevily i nečekané zážitky uložené někde hodně hluboko.

Děkuji všem zúčastněným na nádherně prožitý víkend a pocit spokojenosti, který prostoupil celé mé tělo.

Je třeba ukázat cestu, jak si poradit se strachem a nemocí. Já tu cestu znám. Stala jsem se mentální programátorkou. Nejdříve jsem se naučila ptát, kdy vznikl důvod ke strachu a bolesti, dnes už se ptám, co a jak přeprogramovat. Jsem autorkou eBooku Klíče SPOKOJENOSTI,kde se najdete návod, jak se zbavíte mentálních již nepotřebných programů, a zároveň naučíte svou mysl pracovat tak, aby vám pomáhala mít SPOKOJENÝ život.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů