Objednávka online kurzu

"Škola GEFTování 2022"

Podrobný průvodce hologenetickým profilem

 • 1
  ANO
  Objednávám online kurz "Škola GEFTování 2022" v hodnotě 6 000 Kč a k tomu bonusy v hodnotě 621 Kč.
 • 2
  ANO
  Vím, že odkaz na 1. lekci mi přijde do emailové schránky nejpozději do dvou pracovních dnů od připsání platby na účet dodavatele.
 • 3
  ANO
  Vím, že přístup ke studiu budu mít přístupný stále až do 31. 12. 2025.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Reference

Přečtěte si o zkušenostech mých klientů a čtenářů

Ahoj Dobro. Zaujala mně tvá myšlenka ,,spokojností“, to jak si to slovo rozebrala, to by mě vůbec nenapadlo. Text je velmi srozumitelný a stylistický (to se mi líbilo), barevně rozlišeny. Co pro mě bylo nového - praktická část (i když jsme spolu něco podobného dělaly,(. Tato praktická část mně zaujala a chci si svou minulost projít ještě jednou podle tvého zpracování,. Myslím si, že si ,,spokojnost“ jednoduše vyjádřila a ukázala cestu jak toho dosáhnout. Dokázala si pro sebe najít cestu sdílení se světem. Je to ukázka tvého srdíčka, myšlenek podělit se ze zkušenostmi a ukázat i jiným, že to opravdu jde, když o to člověk stojí. Přeji Ti mnoho zdaru a úspěchů na tvé životní cestě, mnoho laskavých a spokojných klientů. Pá Marcela
Marcela K.učitelka MŠ
Milá Dobro, Tvoje kniha mne nadchla – byla jsem nadšená. Pečlivá práce, obsahově perfektní, nic tomu nechybí, až bych řekla, že by to vydalo na dvě knihy. Fakt Boží! Užívám si ji stále, protože to není na jedno přečtení, to je kniha na celý život. Moc děkuji. A všem moc doporučuji.
Yvetta Ellerováterapeutka energetické psychologie